Víte jak vybrat správný obklad na stenu?

  • Vhodné obložení na stěnu / obklad zdi / obklady stěny vyberete dle toho zdali potřebujete obložení stěny do interiéru nebo exteriéru.
  • Všechny druhy materiálů - sádrové obklady, přírodní obklady a betonové obklady můžete použít jako interierové obklady na stenu. 
  • Na obložení na zeď / obložení stěn v exteriéru / venkovní obložení stěn doporučujeme vybírat pouze přírodní nebo betonové obklady.
  • Obložení stěn / obložení zdi v exteriéru vyžaduje, aby obklady na zeď byly mrazuvzdorné a voděodolné.
  • Proto pro exteriér jako obklady na zeď doporučujeme nejlépe moderní obklady stěn z naší nabídky - přírodní obklady a betonové obklady.
  • Jako dekorační obklady na stěnu do interiéru - interiérové obložení se např. do obývacího pokoje může hodit na obložení stěn sádrový obklad, který je lehký, levný obklad, velmi dobře vypadající obklad, ale je náchylný na vlhkost a teplo.
  • Proto ho nedoporučujeme na obložení stěn v koupelně nebo obložení např. u krbových kamen. 
  • Dále je možné obložení stěn deskami, dřevěné obložení interiéru / dřevěné obložení stěn.  Dřevěné obklady interiéru jsou také vhodné.

dřevěný obklad interiér nalepovací obklady samolepící obklady na zeď sedy obklad na stenu venkovní obložení stěn  3d obklady na zed dekorační pěnové dlaždice dreveny obklad zdi drevo na zed dřevo na zeď dřevěné obklady na stěnu dřevěný obklad na zeď kamenné obklady do interiéru kamenný obklad do interiéru kamenný obklad interiér kamenný obklad na stěně kámen do interiéru lamino obklady stěn laminátové obklady stěn obklad na stěnu kámen obkladový kámen vnitřní plastovy obklad do interieru plastové obklady stěn pěnové obklady na zeď 3d obkladové panely 3d obkladový omyvatelný panel pvc 3d obklady 3d pvc obklady 3d pvc obklady na stěnu 3d pvc panely do koupelny 3d samolepici obklad dekorační panely na zeď dreveny obklad dřevěné lamely na zeď dřevěný obklad kamenne obklady na zed kamenný obklad do exteriéru kámen na zeď obklad kamenný obklad za postel obkladové 3d pvc panely obkladové desky na stěny obkladové panely na stěnu obklady obklady stěn imitace dřeva obklady stěn v obýváku obložení stěn palubkami obložení stěny palubkami plastové obklady plastové obklady do koupelny plastové palubky vnitřní plastový obklad plastový obklad vnitřní polystyrenový obklad kámen pvc obklad pvc obkladové panely pvc obklady na stěnu pvc obklady na zed pvc panely pvc panely do koupelny pvc panely na stěnu samolepici obklad samolepící 3d obklady samolepící obkladové panely samolepící obklady do kuchyně samolepící panely na zeď samolepící pvc obklady čím obložit venkovní zeď 3d obklady do koupelny 3d panely 3d panely na zed 3d pvc obklady obi 3d pvc panely betonovy obklad betonový obklad betonový obkladový kámen bile palubky v interieru bílé palubky v podkroví